Angielski klimat

Styl angielski jako odmiana stylu klasycznego w aranżacji wnętrz współcześnie jest dość często pomijany. Trudno określić przyczynę tej sytuacji, jednakże z całą pewnością uznać możemy to za dużą stratę dla branży zajmującej się projektowaniem wnętrz. Dlaczego? Ponieważ styl angielski charakteryzuje się niebywałym urokiem! W czym tkwi sekret tego stylu? Przede wszystkim w klimacie, który potrafi on wykreować i który jest niezwykle przytulny, rodzinny. Dzieje się to za sprawą wielości dodatków, które budują przyjemną atmosferę domowego zacisza.

Liczne tkaniny, obrusy, koronki dopełnione motywami roślinnymi świetnie współgrają z prostymi meblami wykonanymi z naturalnych surowców. Całość sielskiego obrazu zgrabnie dopełniana jest pastelowymi, jasnymi barwami, które znakomicie oddają sielski klimat i urok tej estetyki wnętrz. Nie ulega wątpliwości, że styl angielski jest nietuzinkowy i barwny. Pozwala stworzyć przestrzeń pełną ciepła, która dopełnia szczęśliwe życie i współgra z rodzinną atmosferą dnia codziennego.

www.spoza.edu.pl

Jest to bardzo ciepły i nawiązujący do przeszłości styl, którego estetyka z pewnością przypadnie do gustu wszystkim duszom romantycznym.

http://kaflando.pl/ Domofony Wrocław