Anioł biznesu

Anioły biznesu to osoby zamożne (najczęściej na emeryturze), które mogą swoje fundusze poświęcić na rzecz młodego przedsiębiorcy by ten mógł rozpocząć swoją działalność, mimo iż sam nie posiada wystarczająco dużo pieniędzy. Anioły biznesu bardzo często, działają w grupie inwestują w jedno wspólne przedsiębiorstwo lub każdy w inne ich pomoc trwa zwykle od trzech do sześciu lat i niezmiernie zależy im na tym by w tym czasie wartość przedsięwzięcia wzrosła.

www.fuscher.com.pl

Po wspomnianym okresie Anioł odsprzedaje udziały, chociaż czas jest bardzo indywidualny i uzależniony od ustaleń dwóch stron. Upraszczając jest to opieka nad młodym przedsiębiorcą i młodym produktem, ale patrząc w przeszłość i obserwując, jakie to przedsiębiorstwa były wspierane przez Anioły biznesu można napawać się optymizmem mianowicie są to: Amazon.

com, Apple, Dell czy Cisco. Dziś to te wielkie marki dają szansę młodym przedsiębiorcom proponując różnego rodzaju staże, współpracę przy innowacyjnych projektach czy organizowanie konkursów dla młodych talentów.

Wynajem krótkoterminowy magazyn Poznań www.doublefaced.de