Domek letniskowy

Stawiane w ostatnich latach ubiegłego wieku letniskowe domki mają już nieco przestarzałą formę. Właściciele często je przebudowują, by zmienić ich wygląd.

Nowoczesne pomysły architektoniczne bardzo dobrze sprawdzają się również w takich inwestycjach. Nadanie nowego kształtu domkowi, gdzie spędza się znaczną część lata jest dla jego mieszkańców dosyć ważne.

Nie naruszając żadnej z zasad prawa budowlanego można w niezwykle ciekawy sposób wprowadzić zmiany zewnętrzne oraz uwspółcześnić rozwiązania techniczne wewnątrz budynku. Przebudowy dokonuje się po to, żeby ułatwić pod każdym względem możliwość korzystania z domku letniskowego.

Ulepszenia mogą polegać np. na przerobieniu dotychczasowej instalacji elektrycznej na bardziej bezpieczną i funkcjonalną, bo wraz z postępem używa się znacznie więcej urządzeń zasilanych prądem i oczywistym jest większy jego pobór.

Najbardziej jednak widocznymi efektami przebudowy są te zewnętrzne np. większe otwory okienne, dobudowany taras bądź zmiana koloru elewacji.

sufityarmstrong.pl kratki wentylacyjne na wymiar