Praktyczne organizery

Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy, jak wiele miejsca możesz zaoszczędzić w mieszkaniu poprzez prawidłową organizację przedmiotów. Dzięki kilku sprytnym sztuczkom mogą zajmować znacznie mniej miejsca, co jest niezwykle ważne zwłaszcza w małej kawalerce. Jeśli swoją bieliznę trzymasz w szufladach, prawdopodobnie zajmuje ona całą komodę. Jeśli jednak zakupisz organizery na bieliznę, nagle okaże się, że te części garderoby zajmują o połowę mniej miejsca.

Na rynku dostępne są w różnych wzorach i kolorach. Możesz je dopasować na przykład do koloru komody lub innych mebli. Zrobione są z miękkiego materiału o ściankach usztywnionych kartonem. Organizery podzielone są na małe komórki przypominające plastry miodu.

Pomieszczą skarpetki Tommy Hilfiger oraz majtki. Dla pań stworzono także specjalne organizery na biustonosze, dzięki którym wszystkie są estetycznie ułożone w odpowiedniej przegródce i się nie gniotą. Jeśli nie chcesz układać ich w szufladach lub półkach można zakupić również takie, które mają zabudowaną górę. Mogą leżeć na podłodze lub szafce i będą stanowiły ozdobę pokoju.

www.hectorfaubel.net

Co więcej, nikt nie domyśli się, jaka jest ich zawartość.