Przytulny pokój z kominkiem

Chcąc zagospodarować przestrzeń piwniczną, w której na ogół panuje bałagan wynikający z nierozplanowanego ułożenia różnego rodzaju rzeczy, możemy rozważyć stworzenie pokoju dziennego z kominkiem. Nie ulega wątpliwości, że takie wnętrze będzie funkcjonalne zarówno na co dzień, jak i podczas wizyt rodziny czy znajomych.

Niepowtarzalny klimat jaki niesie ze sobą piwnica oraz budowa kominka, może nam pomóc zaaranżować niezwykle przytulne i klimatyczne miejsce, w którym będziemy spędzać zarówno towarzyskie wieczory, rodzinne popołudnia. Bezsprzecznie będzie to również przestrzeń, która pomoże znieść jesienne i zimowe chłody w miłej atmosferze, w towarzystwie ulubionej książki i gorącej herbaty.

www.kukania.com.pl

Aranżacja pomieszczeń piwnicznych na pokój z kominkiem to bardzo dobry pomysł dla osób, które cenią sobie oryginalne wnętrza i charakterystyczne klimat, który podkreślić może wykorzystanie parametrów technicznych piwnicy w urządzaniu pokoju, takich jak ceglane ściany czy drewniane elementy konstrukcyjne.

https://joylandfactory.com/ www.zbierajdzwieki.pl