Suszarnia na strychu

Projektowanie oddzielnego pomieszczenia w domu przeznaczonego na pralnie z suszarnią jest dla wielu rodzin niemożliwe, ze względu na zbyt małą powierzchnię budynku mieszkalnego. Jednakże istnieją proste sposoby, które mogą sprawić, że uda nam się na niewielkiej powierzchni zaaranżować bardzo funkcjonalne pomieszczenie.

Świetnym miejscem na urządzenie suszarni będzie strych, ponieważ z reguły jest to miejsce ciepłe, w którym nie mamy do czynienia z wilgocią. Zaadaptowanie poddasza na suszarnię nie należy do procesów kosztownych, bowiem nie chodzi nam o urządzenie pięknego wnętrza, a jedynie stworzenie użytecznej przestrzeni, choć warto skorzystać z doświadczonego specjalisty https://agamajer.pl/

Jeśli chodzi o czynność poprzedzającą suszenie, czyli pranie, to okazuje się, że ze względów technicznych nie zawsze będziemy mieć możliwość umieszczenia pralki na poddaszu. Wówczas możemy umieścić ją w łazience, dbając o jej zabudowę, aby nie popsuła estetyki wnętrza.

Suszarnia na poddaszu to niezwykle funkcjonalne pomieszczenie, które rozwiązuje problem braku miejsca w domu na rozstawienie suszarki czy powieszenie linek. Warto więc rozważyć stworzenie takiego wnętrza w domu, jeśli dysponujemy wolną powierzchnią na strychu.

wieszak dzień dobry Łoża kontynentalne bez pojemnika